Шины Austone

Austone
Austone

Кількість брендів, що випускають на світовий ринок, автомобільні покришки настільки велике, що навіть якщо у автомобіліста є улюблена марка, він, в більшості випадків, не відмовиться випробувати продукцію інших фірм. І в цьому є сенс. Адже не виключено, що випробуваний товар буде якіснішим і привабливішим у ціновому плані. Так, наприклад, слід оцінити гумові вироби, які випускає виробник шин Austone.

Про бренд Austone

На сьогоднішній день цей бренд належить компанії, яка зветься Cooper Chengshan (Shangdon) Tire Company. Вона є справді гігантським концерном з виробництва автомобільних шин та серйозним конкурентом будь-якому виробнику. Цехи та заводи підприємства розташовані на різних континентах, а саме воно входить до списку світових лідерів із виробництва автомобільних шин.

Ця компанія була утворена шляхом злиття двох інших гігантів. Американська Cooper Tire and Rubber Company та китайська Shandong Chengshan Group свого часу об'єдналися з метою підвищення якості, розробки нових технологій та підкорення нових ринків. Концерну належить величезна кількість брендів та Austone – один із них.

Замовити гуму Аустон (Austone) бажають автомобілісти десятків країн. Тому експортна кількість покришок дуже велика. Можна сказати, що цей бренд є втіленням бездоганної американської якості та доступної китайської вартості. Ціни на автошини Austone у поєднанні з їх чудовими експлуатаційними характеристиками - це саме те, що необхідно багатьом автомобілістам.

Каталог шин Аустон (Austone) вражає своєю різноманітністю. Власне, переконатися в цьому ви можете по тому, які представлені покришки Austone в інтернет-магазині. А ми ж пропонуємо найбільш актуальні та затребувані товари, насправді вибір значно більший. Численні тести показали, що ця гума розрахована на:

дорожні покриття будь-якого типу;

всілякі погодні умови;

слизькі поверхні;

поверхні покриті снігом.

Austone в Україні

Якщо ви хочете купити шини Austone в Україні – достатньо вибрати необхідну продукцію та оформити на неї замовлення. Якщо ж потрібна професійна консультація – наші менеджери вам її радо нададуть. Автомобільна гума Austone у Києві зберігається на складі, тому доставку не доведеться довго чекати.

Нагору