Вхід/Реєстрація
Для входу або реєстрації введіть номер телефону
Введіть номер телефону
Або увійдіть за допомогою соцмереж
Facebook
Введіть код, надісланий на вказаний номер:
Секретний код дійсний протягом 5 хвилин
Не надходить код?
або
Вкажіть, будь ласка, додаткові дані про Вас
Введіть Прізвище
Введіть ім'я
Команда професіоналів інтернет-магазину АвтоШинТранс
Любов до справи, розвиток, професіоналізм та отримання результату за будь-яку ціну – принципи, які ми закладаємо в кожному співробітнику
перейти до каталогу

Компанія «АвтоШинТранс» є одним з провідних постачальників автомобільних шин і дисків на ринку України. Засновані у 2015 році, ми набули репутації надійного та професійного постачальника автотоварів. Нам довіряють тисячі українських автомобілістів, тому що ми завжди пропонуємо сертифіковану продукцію відмінної якості та ретельно підходимо до обслуговування кожного клієнта.

Опис асортименту та якості продукції

«АвтоШинТранс» пропонує широкий асортимент автомобільних шин і дисків, включаючи гуму для:

  • легкових авто; 

  • вантажівок; 

  • позашляховиків; 

  • сільгосптехніки. 

Компанія співпрацює з провідними виробниками покришок і дисків, що гарантує високу якість продукції. Всі товари проходять контроль й відповідають міжнародним стандартам безпеки та якості.

Додаткові послуги: доставка та установка

«АвтоШинТранс» розуміє, як нашим клієнтами важливо вчасно отримати свої шини та диски, тому ми максимально оперативно опрацьовуємо замовлення, що забезпечує швидку доставку придбаних товарів. Клієнти можуть замовити товари онлайн і скористатися доставкою за адресою або до поштового відділення. Ми працюємо з Новою Поштою та Делівері, тож ви можете вибрати зручну для вас транспортну компанію. 

Також хочемо зазначити, що при замовленні на суму понад 40.000 гривень по Білій Церкві, компанія «АвтоШинТранс» доставить ваші шини й диски безкоштовно та за адресою. 

Кваліфікація та досвідченість фахівців

Компанія пишається своєю командою професіоналів, які мають великий досвід у галузі автомобільних шин і дисків. Наші фахівці завжди готові надати клієнтам докладну інформацію про продукцію, допомогти у виборі оптимального варіанту та відповісти на всі запитання. Наша команда «АвтоШинТранс» регулярно покращує свої знання і відстежує останні тенденції в галузі автомобільних шин, щоб забезпечити найвищу клієнтоорієнтованість.

Зворотний зв'язок, контакти та підтримка клієнтів

«АвтоШинТранс» дуже цінує своїх клієнтів і завжди стежить за якістю та професіоналізмом наданих послуг. Наша компанія пропонує різні способи зв'язку – ви можете зв'язатися з нами телефоном, електронною поштою, в чаті на сайті, щоб отримати необхідну допомогу або консультацію. Компанія також забезпечує післяпродажну підтримку, щоб вирішити будь-які питання або проблеми, які можуть виникнути після покупки.

«АвтоШинТранс» є відомим і надійним постачальником автомобільних шин і дисків. Ми пропонуємо великий асортимент продукції високої якості. Наша компанія відзначається своєю клієнтоорієнтованістю, професіоналізмом та наданням консультативних послуг, які спрощують процес придбання та установки гуми та дисків. Ми завжди відкриті для зворотного зв'язку і підтримки клієнтів, адже зацікавлені, щоб люди повертались до нас знову та радили «АвтоШинТранс» своїм друзям і знайомим. Сподіваємось на довготривалу та плідну співпрацю!

Сертифікати


Сертифікат від Rosava та Premiorri
 

 


Сертифікат від Sunwide