Вхід/Реєстрація
Для входу або реєстрації введіть номер телефону
Введіть номер телефону
Або увійдіть за допомогою соцмереж
Facebook
Введіть код, надісланий на вказаний номер:
Секретний код дійсний протягом 5 хвилин
Не надходить код?
або
Вкажіть, будь ласка, додаткові дані про Вас
Введіть Прізвище
Введіть ім'я

Гарантія на замовлення, оформлені у магазині «АвтоШинТранс»

Інтернет-магазин АвтоШинТранс пропонує автомобілістам товар найвищої якості.

Ми продаємо тільки якісний сертифікований товар (шини та диски) від провідних світових виробників та надаємо покупцю повну гарантію*.

*Гарантія поширюється на виявлений виробничий брак.
warranty
 1. На всі автомобільні покришки надається гарантія виробника, термін дії якої становить 1 рік.
 2. Гарантія виробника діє протягом 1 року до мінімальної залишкової глибини протектора покришки, визначеної вимогами законодавства України (виробничий брак).
 3. Здійснити заміну або повернення автомобільних покришок протягом 14 календарних днів з моменту покупки, як це передбачено законодавством України, можна за умови, що:
  • шини не використовувалися за призначенням;
  • виявлено дефект, що стосується виробничого браку.
 4. При обміні або поверненні шин протягом 14 календарних днів з моменту купівлі, в яких не було виявлено дефекту, обов'язковою умовою для обміну або повернення є збереження первинного зовнішнього вигляду. Тобто на автомобільних покришках повинні бути відсутні навіть найменші сліди використання: потертості, порізи, забруднення тощо.
 5. При обміні або поверненні шин протягом 14 календарних днів з моменту покупки незалежно від причин покупець повинен мати на руках документи, що підтверджують факт покупки: касовий чек або товарно-транспортна накладна.
 6. Якщо покупець бажає протягом 14 календарних днів з моменту купівлі здійснити обмін автомобільних покришок через виявлення виробничого браку, але на складі покришки даної моделі на той момент будуть відсутні, продавець залишає за собою право повернути покупцеві всю суму, яку було перераховано. як оплата за товар.

Увага! Покупець, бажаючи здійснити обмін або повернення на тій підставі, що був виявлений виробничий дефект, повинен брати до уваги таке:

 • якщо заявка на обмін або повернення була оформлена після експлуатації шини, незалежно від здійсненого пробігу, обов'язковою умовою для обміну чи повернення є експертиза шини заводом-виробником для підтвердження чи спростування факту наявності виробничого браку;
 • якщо заявка на обмін або повернення була оформлена до експлуатації шини, спираючись на виявлені під час огляду дефекти, питання необхідності проведення експертизи вирішується індивідуально.

Надання автомобільних шин або дисків для проведення експертизи, а також оплата доставки в обидві сторони здійснюється покупцем.

Якщо покупець не погоджується з результатом експертизи, він має право провести незалежну експертизу згідно із Законом України «Про захист прав споживачів».

Обов'язки покупця при отриманні товару у відділенні компанії-перевізника або у кур'єра

 1. У разі оформлення замовлення на автомобільні покришки необхідно перевірити надіслану модель щодо її відповідності замовленою; а також кількість, сезонність та інші параметри, що характеризують шини.
 2. У разі оформлення замовлення на автомобільні диски необхідно перевірити такі параметри: ширину, діаметр, боковину, колір, виліт.
 3. Здійснити перевірку наявності на замовлення будь-яких додаткових елементів, які повинні додаватися до вибраних моделей дисків. Наприклад, гайки, болти, проставні кільця тощо.
 4. Виконати ретельний огляд шин і дисків щодо будь-яких зовнішніх пошкоджень або інших дефектів. І за умови виявлення таких повідомити про це співробітника компанії у відділенні або кур'єру.
 5. Перевірити правильність оформлення документації. А саме, збіг найменування товару, моделі, кількості, вартості, дати покупки.
 6. Приміряти один диск на маточину до того, як він буде встановлений на автомобіль, з метою перевірки його параметрів, а також коректної роботи підвіски та гальмівної системи з цим диском.
 7. Встановлювати колеса на автомобіль лише у випадку, якщо примірка на маточину не виявила жодної невідповідності.

Увага! Якщо при виконанні будь-якого з цих зобов'язань покупцем було виявлено будь-яку невідповідність чи дефекти у надісланого товару, він має право відмовитися від отримання вантажу. При цьому відмову слід оформити документально, вказавши причину, на підставі якої вантаж не було отримано.

Увага! Покупець, розписуючись у документації про отримання товару, підтверджує не лише факт його отримання, а й те, що посилка оглянута і до її вмісту немає жодних претензій.

 

Магазин «АвтоШинТранс» залишає за собою право

 1. Не розглядати претензії покупця щодо наявності у товару дефектів за умови, що покупець розписався у документації про отримання товару та відсутність у нього претензій.
 2. Не розглядати претензії покупця про невідповідність типу, моделі, кількості замовлених та надісланих товарів за умови, що покупець розписався у документації про отримання товару та відсутність у нього претензій.
 3. Розглядати звернення, спрямовані на обмін або повернення товару протягом 14 календарних днів з моменту придбання за умови, що він не експлуатувався.
 4. Розглядати звернення, спрямовані на обмін або повернення товару протягом 14 календарних днів з моменту покупки за умови, що товар експлуатувався, але під час експлуатації було виявлено виробничий дефект.
 5. Розглядати звернення щодо гарантійного обслуговування товару.
 

Магазин «АвтоШинТранс» не приймає претензії у таких випадках

 1. Покупець усвідомлено замовив та встановив шини, типорозмір яких не відповідає тим, що рекомендує використовувати виробник автомобіля.
 2. Покупець здійснював експлуатацію шин із порушенням рекомендацій, встановлених виробником.
 3. Шини були пошкоджені внаслідок зовнішніх факторів, до яких можуть належати природні явища, а також людський фактор: необережне поводження, неправильний монтаж, експлуатація на несправному автомобілі та інші.
 4. Шини зберігалися з порушенням умов зберігання, встановлених виробником.
 5. Шини зберігалися без використання протягом 5 років.