Вхід/Реєстрація
Для входу або реєстрації введіть номер телефону
Введіть номер телефону
Або увійдіть за допомогою соцмереж
Facebook
Введіть код, надісланий на вказаний номер:
Секретний код дійсний протягом 5 хвилин
Не надходить код?
або
Вкажіть, будь ласка, додаткові дані про Вас
Введіть Прізвище
Введіть ім'я

Договір публічної оферти

 1. Загальні положення

  1. Даний публічний договір (оферта) – офіційна пропозиція інтернет-магазину «АвтоШинТранс» (сайт https://asht.ua ), власником якого є ПП РУДЕНКО ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ (Далі – ПРОДАВЕЦЬ), адресоване кожному покупцю (Далі – КЛІЄНТ) для дистанційного онлайнового укладання договору купівлі-продажу (Далі – ДОГОВІР).
  2. Підтвердженням згоди з умовами ДОГОВОРУ та їх прийняттям з боку КЛІЄНТА є перерахування оплати за досконале замовлення незалежно від вибраного цього способу.
  3. Оплата здійснюється згідно з цінами, зазначеними на сайті ПРОДАВЦЯ.
 2. Основні визначення

  1. ДОГОВІР містить терміни, значення яких такі.

   Товар, продукція, вироби – автомобільні покришки, автомобільні диски, аксесуари, матеріали, які є в каталозі сайту та можуть бути придбані КЛІЄНТОМ.

   Інтернет-магазин – інструмент, що дозволяє ПРОДАВЦЮ пропонувати онлайн та продавати товари чи послуги за допомогою укладання ДОГОВОРУ. Докладніше про цей термін написано у Законі України «Про електронну комерції».

   Продавець – компанія, яка здійснює продаж товарів.

   Клієнт, покупець – особа, як фізична, так і юридична, що укладає ДОГОВІР та приймає все викладені в ньому умови.

   Замовлення – перелік товарів, які були обрані КЛІЄНТОМ на сайті та оплачені будь-яким із доступних методів.

 3. Предмет договору

  1. ПРОДАВЕЦЬ передає КЛІЄНТУ оформлене ним замовлення, дотримуючись умов ДОГОВОРУ. ПРОДАВЕЦЬ зобов'язується забезпечити передачу якісного товару, придатного для використання за призначенням. КЛІЄНТ зобов'язується у встановлений термін здійснити оплату замовлення, згідно з умовами, озвученими на сайті.
  2. ПРОДАВЕЦЬ надає КЛІЄНТУ такі можливості:
   • здійснювати вибір товарів у каталозі інтернет-магазину у будь-який зручний для нього час;
   • вивчати інформацію про пропоновані товари, розміщену на сайті;
   • самостійно формувати замовлення;
   • самостійно оформляти замовлення;
   • оплачувати замовлення будь-яким зручним способом із тих, що присутні на сайті.
  3. ПРОДАВЕЦЬ зобов'язується, дотримуючись умов ДОГОВОРУ виконати замовлення, передавши КЛІЄНТУ товари узгодженим способом.
 4. Порядок оформлення замовлення

  1. КЛІЄНТ може додати на замовлення будь-який товар, який є на сайті, за умови, що біля товару присутній позначка "У наявності".
  2. ПРОДАВЕЦЬ залишає за собою право надати КЛІЄНТУ відмову у питанні продажу товару, біля якого присутній позначка «Немає».
  3. КЛІЄНТ має право оформити замовлення на будь-яку кількість будь-якого товару за умови, що необхідна йому кількість не перевищує кількість товару на складі ПРОДАВЦЯ.
  4. ПРОДАВЕЦЬ зобов'язується надати КЛІЄНТУ відомості про актуальну кількість замовленого товару при умови, що кількість, зазначена у замовленні, перевищує фактичну складі.
  5. У разі настання ситуації, описаної у пункті 4.4 ДОГОВОРУ, клієнт має право оформити замовлення на наявне кількість, купити менше або відмовитися від замовлення.
  6. Якщо КЛІЄНТ оформив замовлення на товар, біля якого будує позначка «В наявності», але який за цьому фактично відсутня у наявності, ПРОДАВЕЦЬ зобов'язаний зв'язатися з клієнтом та поінформувати про дану ситуації.
  7. У разі настання ситуації, описаної у пункті 4.6 ДОГОВОРУ, клієнт має право оформити замовлення на аналогічний товар, відмовитися від замовлення.
  8. КЛІЄНТ зобов'язаний надати ПРОДАВЦЮ телефон або адресу електронної пошти для зв'язку з ним.
  9. КЛІЄНТ, надаючи телефон або адресу електронної пошти, тим самим підтверджує, що ПРОДАВЕЦЬ має право скористатися цими контактними даними зв'язку.
 5. Оплата замовлення

  1. Оплата може здійснюватися готівковим та безготівковим способом. Детальна інформація про оплату будь-яким з доступних способів представлено на цій сторінці сайту https://asht.ua/buy/ .
  2. Якщо зроблене КЛІЄНТОМ замовлення з якихось причин було ним скасовано, а після цього оформлено повторно, спосіб оплати також має узгоджуватися повторно. Оформлення повторно замовлення ідентичного відміненому замовленню означає автоматичне перенесення домовленостей щодо оплати.
 6. Доставка замовлення

  1. Інформація про доставку замовлення представлена ​​на цій сторінці сайту https://asht.ua/delivery/.
  2. Якщо зроблене КЛІЄНТОМ замовлення з якихось причин було ним скасовано, а після цього оформлено повторно, спосіб доставки також має узгоджуватися повторно. Оформлення повторно замовлення ідентичного відміненому замовленню означає автоматичне перенесення домовленостей щодо доставки.
 7. Права та обов'язки сторін

  1. ПРОДАВЕЦЬ може у будь-який момент розірвати ДОГОВІР в односторонньому порядку, якщо КЛІЄНТ порушить будь-який з його пунктів.
  2. КЛІЄНТ зобов'язується здійснити оплату згідно з ДОГОВОРОМ та узгодженим з ПРОДАВЦЕМ способом оплати.
  3. КЛІЄНТ має право:
   • замовляти товари на сайті;
   • заключати договір;
   • вимагати від ПРОДАВЦЯ виконання його обов'язків згідно з ДОГОВОРОМ.
 8. Відповідальність КЛІЄНТА та ПРОДАВЦЯ

  1. Відповідальність ПРОДАВЦЯ та КЛІЄНТА за часткове або повне невиконання будь-яких пунктів ДОГОВОРУ настає в порядку, встановленому ДОГОВОРОМ та чинним законодавством України.
  2. ПРОДАВЕЦЬ не несе відповідальності в таких випадках:
   • виробник змінив дизайн товару, внаслідок чого його новий зовнішній вигляд відрізняється від того, Котрий показаний на сайті;
   • відображення кольору дисплеєм мобільного пристрою або монітора КЛІЄНТА, внаслідок чого колір на дисплеї може відрізнятися від реального кольору товару;
   • вказані КЛІЄНТОМ персональні дані виявилися недостовірними повністю або частково;
   • узгоджені терміни поставки товару були зірвані факторами, причинами, обставинами, що відбулися не по вині ПРОДАВЦЯ та неконтрольовані ним;
   • КЛІЄНТ вчиняє якісь протизаконні дії;
   • КЛІЄНТ передає третім особам свої персональні дані.
  3. ПРОДАВЕЦЬ не відповідає і не несе відповідальності за дії КЛІЄНТА в тих випадках, коли КЛІЄНТ своїми діями завдав матеріальної, моральної чи репутаційної шкоди фізичній особі, юридичній особі, державі або ж порушив норми та принципи моралі та етики, що є діючими в суспільстві. За всі дії такого роду КЛІЄНТ несе відповідальність самостійно.
  4. ПРОДАВЕЦЬ та КЛІЄНТ не несуть відповідальності за невиконання будь-якого пункту ДОГОВОРУ за умови, що причиною тому став якийсь непередбачений фактор, на який ні ПРОДАВЕЦЬ, ні КЛІЄНТ не можуть вплинути. Непередбачуваним фактором може вважатися будь-яка форс-мажорна обставина.
  5. ПРОДАВЕЦЬ і КЛІЄНТ беруть на себе зобов'язання робити все можливе для виконання ДОГОВОРУ, а в випадку спірних ситуацій докладати максимум зусиль для вирішення їх за допомогою діалогів та обговорення виниклих питань.
 9. Додаткові умови

  1. ПРОДАВЕЦЬ залишає за собою право без попередження, погодження та за своїм власним розсуду міняти умови договору. Нові умови вважаються чинними з моменту їх опублікування в тексті ДОГОВОРУ на сайті.
  2. Інтернет-магазин «АвтоШинТранс» (сайт https://asht.ua ) був розроблений з метою дистанційної роздрібний реалізації товарів через мережу Інтернет.
  3. КЛІЄНТ зобов'язується завжди вказувати достовірні персональні дані на сайті, де вони потрібні. Наприклад, в процесі оформлення замовлення.
  4. КЛІЄНТ, вказуючи персональні дані, погоджується з тим, що ПРОДАВЕЦЬ має право збирати, зберігати, обробляти та використовувати ці дані згідно із Законом України «Про захист персональних даних».
  5. Дата набуття чинності ДОГОВОРУ між ПРОДАВЦЕМ та КЛІЄНТОМ та прийняття його умов визначається статтею 11 Закону України "Про електронну комерцію".
  6. КЛІЄНТ має право вивчати інформацію про товари на сайті безкоштовно, не будучи обмеженим у часу перегляду.
  7. Персональні дані КЛІЄНТА є конфіденційною інформацією, яка застосовується ПРОДАВЦЕМ виключно для здійснення дій, необхідних для виконання замовлення. Наприклад, зв'язки з КЛІЄНТОМ, оформлення доставки.
  8. КЛІЄНТ дозволяє ПРОДАВЦЮ зв'язатися з ним через номер телефону або адресу електронної пошти, опублікованих при оформленні замовлення або переданих ПРОДАВЦЮ будь-яким іншим способом.
 10. Порядок повернення товару належної якості

  1. Процедура повернення КЛІЄНТОМ ПРОДАВЦЮ товару належної якості регулюється відповідним чинним законодавством України.
  2. КЛІЄНТ зобов'язується здійснити всі витрати, пов'язані з доставкою товару належної якості ПРОДАВЦЮ.
  3. ПРОДАВЕЦЬ повертає КЛІЄНТУ гроші тільки після отримання товару та перевірки його на предмет відсутності слідів експлуатації.
  4. Якщо доставка товару КЛІЄНТУ здійснювалася за рахунок ПРОДАВЦЯ або ПРОДАВЕЦЬ взяв на себе інші інші витрати, пов'язані з відправкою товару КЛІЄНТУ, то ПРОДАВЕЦЬ має право повернути КЛІЄНТУ вартість товару, віднімаючи з неї понесені їм витрати.
 11. Термін дії договору

  1. Дата набрання чинності ДОГОВОРУ визначається числом, коли ПРОДАВЕЦЬ надав КЛІЄНТУ позитивний відповідь на пропозиція КЛІЄНТА укласти договір. Порядок укладання ДОГОВОРУ регулюється частиною 6 статтею 11 Закону України «Про електронної комерції».
  2. ПРОДАВЕЦЬ та КЛІЄНТ можуть припинити дію ДОГОВОРУ до того, як ПРОДАВЕЦЬ відправить КЛІЄНТУ товар.
  3. У разі припинення дії ДОГОВОРУ до відправки товару гроші, отримані на той момент ПРОДАВЦЕМ від КЛІЄНТА, повертаються у повному обсязі.
  4. Право розірвання договору в односторонньому порядку мають і ПРОДАВЕЦЬ, і КЛІЄНТ.
  5. Розірвання договору в односторонньому порядку можливе в ситуаціях, передбачених чинним законодавством України, а також у тих випадках, коли одна зі сторін ігнорує будь-які пункти ДОГОВОРУ, не виконуючи їх.