Вхід/Реєстрація
Для входу або реєстрації введіть номер телефону
Введіть номер телефону
Або увійдіть за допомогою соцмереж
Facebook
Введіть код, надісланий на вказаний номер:
Секретний код дійсний протягом 5 хвилин
Не надходить код?
або
Вкажіть, будь ласка, додаткові дані про Вас
Введіть Прізвище
Введіть ім'я

Чи можу я отримати знижку?

Інтернет-магазин «АвтоШинТранс» дає можливість не лише купувати якісні товари оптом та вроздріб, але й робити це вигідно! Ми дуже клієнтоорієнтовані, тому й наша цінова політика гнучка та зрозуміла.

 

Способи отримання знижок

 

Ми пропонуємо багато варіантів того, як можна зекономити на купівлі шин та дисків для вашого авто в нашому інтернет-магазині оптом і вроздріб.

 
  • Промокоди. Ми регулярно пропонуємо промокоди, які можна використовувати при оформленні замовлення. Вони дають можливість отримати відсоток або фіксовану суму знижки на покупку. Промокоди зазвичай публікуються на сайті нашої компанії, у соціальних мережах або розсилаються електронною поштою.

  • Акції та знижки на певний товар. «АвтоШинТранс» проводить різноманітні акції, в рамках яких встановлюються знижки на певний асортимент товарів або конкретні моделі. Зверніть увагу, що акції можуть бути обмежені за часом або кількістю товару.

  • Бонусні програми. Наша система накопичення балів є подякою вам за те, що ви з нами. Кожна наступна покупка для вас буде трохи дешевшою за попередню, що, погодьтесь, приємно. Для найбільш активних та постійних клієнтів це можуть бути індивідуальні пропозиції або спеціальна програма лояльності. Усі бали, що постійний клієнт отримує по системі накопичення, не згорають із часом та залишаються в його кабінеті.

 

Також, купуючи диски та гуму у «АвтоШинТранс», ви можете розраховувати на знижка та акції – слідкуйте за оновленнями! 

 

Умови отримання знижок

 

Під час проведення акцій, бонусів та програм лояльності ми намагаємось зробити так, щоб знижка була максимально простою та зрозумілою – ніяких нюансів чи підводного каміння. Наприклад, для використання промокоду потрібно лише ввести його під час оформлення замовлення у відповідне поле – бонус ваш. Розмір знижки залежить від суми покупки та їх кількості. Знижки на повторну покупку можуть бути доступні після певної кількості замовлень або досягнення певного рівня в програмі лояльності.

 

Частота оновлення акцій

 

Акції та знижки в інтернет-магазині «АвтоШинТранс» періодично оновлюються. Це можуть бути акції, пов'язані з певним сезоном (наприклад, зимові або літні шини), святковими подіями або спеціальними пропозиціями.

 

Варто періодично перевіряти сайт або підписатися на розсилку, щоб бути в курсі актуальних акцій та знижок. Якщо ви підписані на розсилку, то ми неодмінно сповістимо вас про вигідні пропозиції.


Тепер ви знаєте, що інтернет-магазин «АвтоШинТранс» – це не лише можливість купити шини та диски для вашого авто. Після придбання сезонної гуми не спішіть покидати наш сайт. Радимо обов'язково підписатись на розсилку, додати сайт до обраних у своєму браузері, щоб постійно відстежувати цікаві пропозиції. Бажаємо гарних покупок в «АвтоШинТранс»!