Шины Белшина

1 2 3 4 5
Белшина
Белшина

Республіка Білорусь після розпаду Радянського Союзу зберегла високий рівень якості багатьох товарів, які відповідають не лише суворим радянським ГОСТам, а й сучасним європейським вимогам. Так серед всієї продукції, що випускається в цій країні, відомими є вироби компанії Белшина, що є високоякісною, надійну гуму, призначену для різних транспортних коштів.

Пари слів про виробника

Виробник шин Белшина має велику та цікаву історію, будучи заснованим у 1969 році. Вік підприємства становить майже півстоліття. І протягом усього цього часу компанія невпинно розвивається, розробляє нові технології, використовує інноваційні матеріали, а також робить ряд інших важливих кроків, що робить її продукцію актуальною не лише на території Республіки Білорусь, а й далеко поза її межами. Слід зазначити, що всі кроки, що робляться для розвитку компанії є успішними. І на сьогоднішній день Белшина входить до числа найбільших підприємств Європи, які спеціалізуються на виробництві автомобільних шин.

На сьогоднішній день замовити гуму Белшина прагнуть автомобілісти великої кількості країн. Партнерами цього білоруського підприємства є комерційні компанії, розташовані більш ніж у сімдесяти країнах. З багатьма з них білоруський шинний гігант підтримує ділові відносини роками, або навіть десятиліттями. Така постійність зі сторони клієнтів говорить лише про високу якість виробів. Однак це не єдиний фактор, який грає на користь білоруського виробника.

Ще один фактор, через який гума Белшина має попит – це асортимент. Ви можете відкрити каталог шин Белшина на нашому сайті та переконатися у тому, наскільки багатий вибір. Але у нас представлена ​​лише частина покришок, які в нашій країні є найбільш актуальними та затребуваними. Насправді ж асортимент набагато більший і включає понад 300 типорозмірів. Такий підхід спеціалістів підприємства до можливості вибору дозволяє охопити практично все наземні транспортні засоби, які існують зараз. Покришки білоруського заводу Белшина чудово підійдуть на:

  • легкові автомобілі;
  • легковантажні автомобілі;
  • вантажні транспортні засоби;
  • мікроавтобуси та автобуси;
  • трактори та різноманітна сільськогосподарська техніка;
  • спецтехніку, що використовується при будівельних та дорожніх роботах;
  • великовантажні машини, а також автомобілі великих розмірів.

Якість, вибір, постійне вдосконалення продукції, впровадження інноваційних технологій – всі ці фактори також не є єдиними, внаслідок яких на покришки даного виробника встановився такий високий попит. Є ще один важливий нюанс – це ціни на автошини Білшина. Потрібно віддати належне, виробник намагається дотримуватись лояльної цінової політики, щоб його продукція була доступна як великим корпораціям, а й більшості приватних осіб. Слід зазначити, що у питанні співвідношення таких параметрів, як ціна і якість, далеко не кожен імпортний бренд може конкурувати з Белшина.

Белшина в нашому магазині

Купити шини Белшина в Україні за вигідною вартістю та з швидкою доставкою ви можете у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо великий вибір продукції даного шинного комбінату, який включає в себе різні типорозміри та підходить, як для легкових транспортних засобів, і для спецтехніки.

Автомобільна гума Белшина у Києві знаходиться на складі нашої компанії. Тому, якщо ви проживаєте у столиці чи області, ви зможете отримати продукцію в день замовлення або на наступний. В протилежному у разі строки доставки залежатимуть від швидкості роботи кур'єрської служби, якій буде надіслано замовлення.

Якщо ви не можете самостійно визначитися з вибором покришки Белшина в інтернет-магазині або хочете знати думку фахівця щодо планованої до покупки моделі, ви можете зв'язатися з нашим консультантом. Великий досвід, а також досконале знання продукції допоможуть вам отримати відповіді на запитання, що цікавлять.

Нагору