Шины Infinity

1 2
Infinity
Infinity

Виробник шин Infinity – це всесвітньо відома арабська компанія Al Dobowi Group. Незважаючи на те, що цей концерн існує досить давно, сам бренд з'явився нещодавно. Він був створений спеціально для завоювання певних ринків. На сьогоднішній день під цим брендом пропонується доступна за ціною якісна продукція, яка знаходить свого покупця в багатьох країнах.

Про бренд Infinity

Цей бренд з'явився у 2005 році. Керівництво компанії, створюючи торгову марку Infinity, прагнуло розширити ринок збуту своєї шинної продукції. Орієнтація бренду була спрямована на Близький Схід, а також європейські країни. За своєю якістю та зносостійкістю гума Infinity анітрохи не поступалася продукцією інших торгових марок, які вже на той момент належали компанії.

Каталог шин Інфініті (Infinity), що з'явився разом із основою бренду, пропонував автомобілістам широкий вибір покришок. Таким чином, підприємство хотіло не лише закріпитись на ринку Європи, а й охопити максимально велику цільову аудиторію.

У країнах колишнього Союзу також знайшлися охочі замовити гуму Інфініті (Infinity). Це й не дивно, якщо зважити на той факт, що покришки мають сертифікати європейського рівня за стандартом ISO 9000. Вони цілком підходять для наших доріг, кліматичних умов. Гума Infinity забезпечить комфортне керування автомобілем на будь-якому дорожньому покритті.

Незважаючи на те, що дана продукція поєднує в собі першокласні технології та практичний дизайн, ціни на автошини Infinity приємно вражають багатьох автомобілістів.

На сьогоднішній день в асортименті компанії є наступна продукція:

літні та зимові покришки;

гума для фургонів;

гума для вантажівок з вантажопідйомністю різного рівня;

шини для позашляховиків.

Ось уже протягом кількох останніх років кількість охочих купити шини Infinity в Україні стрімко зростає.

Infinity в нашому магазині

Ви можете замовити покришки Infinity в інтернет-магазині онлайн або по телефону, за допомогою нашого консультанта. Він же буде готовий надати відповіді на питання, що цікавлять. Автомобільна гума Infinity знаходиться в наявності, тому буде відправлена найближчим часом після оформлення замовлення.

Нагору