Шины Keter

1 2
Keter
Keter

Кожен автоаматор чудово знає, що від якості покришок багато в чому залежить керованість автомобіля, зчеплення з дорожнім полотном, стійкість та швидке гальмування, тому до підбору покришок для свого авто підходять максимально скрупульозно. Багато водіїв вже відкрили для себе відомого китайського виробника Keter, який, незважаючи на відносно невеликий термін своєї роботи, набув великої популярності не тільки на просторах Китаю, а й у станах Азії, у ряді європейських держав і навіть за океаном. Виробник шин Keter чудово зарекомендував себе, і продукція компанії користується незмінно високим попитом завдяки високій якості та привабливій вартості.

Історія бренду Keter

На відміну від більшості інших провідних виробників покришок, компанія Keter розпочала свою діяльність порівняно недавно, а саме у 2009 році. Великий завод був збудований у місті Ціндао, і досить швидко було налагоджено виробництво якісних покришок. Каталог шин Кетер (Keter) містить величезний асортимент моделей для легкового та вантажного автотранспорту, а також великий вибір покришок для спецмашин та великогабаритної техніки. Творці підприємства намагалися врахувати всі проблемні моменти сучасної індустрії виробництва шин, переймали досвід у провідних виробників і в результаті автолюбителі отримали чудові шини виробництва китайського бренду Keter, який продовжує активно розвиватися і завойовувати все нові і нові ринки.

Інновації на виробництві

Будівництво заводу та створення лінії з виробництва покришок наводилося у роки небувалого підйому інноваційних технологій, тому на підприємстві одразу встановлювалися високотехнологічні установки та обладнання, що дозволяє виробляти якісні покришки з чудовими технічними та експлуатаційними якостями. Завдяки використанню інноваційних технологій кількість охочих замовити гуму Кетер (Keter) постійно збільшується, оскільки всі шини відповідають усім міжнародним стандартам якості та в обов'язковому порядку проходять процедуру сертифікації. До переваг, якими може похвалитися виробник шин Keter, можна додати і привабливу вартість. Ціни на автошини Keter традиційно нижчі за аналогічні моделі більш розкручених брендів, але при цьому як китайські покришки анітрохи не поступаються.

До основних переваг покришок Кетер можна віднести:

  • чудова якість;
  • відмінну витривалість та зносостійкість;
  • малошумність;
  • надійне зчеплення із дорожнім покриттям;
  • короткий гальмівний шлях;
  • хорошу керованість автомобілем;
  • стійкість на дорозі з покриттям у будь-якому стані.

Прагнення до досконалості

До честі китайського виробника варто відзначити, що Keter не має наміру спочивати на лаврах, і фахівці компанії продовжують удосконалювати свої шини. Каталог шин Кетер (Keter) постійно оновлюється та поповнюється новими надійними, якісними та ефективними моделями, які досить швидко стають популярними у багатьох країнах по всьому світу. На вітчизняному ринку автогума китайської компанії Кетер з'явилася відносно недавно, але вже встигла заслужити відмінну репутацію та безліч позитивних відгуків від автолюбителів. Серед бажаючих купити шини Keter в Україні власники різних автомобілів, починаючи від бюджетних варіантів легкових автомобілів, і закінчуючи представниками бізнес-класу. Автолюбителі високо оцінили гуму від Keter, яка стрімко увірвалася на вітчизняний ринок шин і відразу ж завоювала лідируючі позиції. Фахівці компанії, не покладаючи рук, створюють нові варіанти гумових сумішей та малюнки протектора, удосконалюють технологічний процес виготовлення покришок, роблячи їх ще надійнішими, довговічнішими та еластичнішими.

Шини Keter у нашому магазині

Ми пропонуємо багатий вибір автогуми виробництва відомого китайського бренду, і саме покришки Keter в нашому інтернет-магазині ви зможете купити за привабливою ціною. Завдяки великому асортименту шин, у нас ви гарантовано зможете підібрати ідеальний варіант для свого авто. Якщо вам потрібна автомобільна гума Keter, звертайтеся до нас, і наші фахівці нададуть вам кваліфіковану допомогу у виборі покришок, і зовсім скоро ви зможете насолодитися чудовою їздою на чудових високоякісних покришках.

Нагору