Шины Laufenn

1 2
Laufenn
Laufenn

Від надійності, якості та технічних характеристик покришок залежить не тільки комфортна їзда та стійкість автомобіля на дорозі, але й безпека, тому всесвітньо відома компанія Hankook Tire особливу увагу приділяє саме надійності своєї продукції, її довговічності, зносостійкості та головним експлуатаційним якостям, на які звертають увагу всі автолюбителі. Hankook Tire нещодавно представила світу свою дочірню компанію під назвою Laufenn, яка спеціалізується на виробництві шин для легкових автомобілів, комерційного транспорту, позашляховиків і навіть спортивних авто.

Короткий екскурс в історію бренду Laufenn

Як ми вже зазначали вище, виробник шин Laufenn як окремий бренд з'явився нещодавно, а саме у 2014 році. На жаль, купити шини Laufenn в Україні на той час було неможливо, оскільки вся продукція компанії реалізовувалася виключно на території США. Поступово компанія нарощувала потужність, освоювала нові американські та зарубіжні ринки збуту, і вже у 2015 році замовити гуму Лауфен (Laufenn) можна було фактично у будь-якій європейській країні. Для європейського ринку покришки, як правило, виготовляються на заводі компанії в Угорщині, але виробничі лінії також налагоджені на заводах США, Індонезії, Кореї. Творці бренду вклали у своє нове дітище великі ресурси і величезну працю, і результат не змусив себе довго чекати: виробник шин Laufenn швидко набув популярності і в Європі, і на американському континенті, і покришки ніколи не залежать на виробничих складах.

Символізм назви та девізу

Описуючи каталог шин Лауфен (Laufenn) досить згадати головний девіз бренду, та й сама назва компанії красномовно характеризує продукцію, що випускається. У перекладі з німецької "Laufen" означає "біг", тобто покришки відомого бренду допомагають автомобілю повноцінно "бігти" і радувати автолюбителя чудовою керованістю. Що стосується девізу компанії, то він говорить "Journey in Style", тобто "Мандруйте стильно". Покришки Лауфен можуть похвалитися не тільки прекрасними технічними якостями, але також відмінним дизайном і привабливим зовнішнім виглядом гуми. На всіх етапах виробництва фахівці компанії проводять найсуворіший контроль якості, тому готова автогума на всі 100% відповідає всім міжнародним стандартам та вимогам, забезпечує відмінну стійкість автомобіля на дорожньому полотні в будь-якому стані, має низький рівень вібрації та шуму, може похвалитися високою зносостійкістю та чудовою керованістю , а також надійним зчепленням із дорожнім покриттям.

Асортимент шин Laufenn

Серед великого переліку переваг покришок відомого бренду, включаючи привабливі ціни на автошини Laufenn, окремо можна виділити і великий вибір гуми. На сьогоднішній день виробник пропонує гуму в 4-х категоріях, а саме:

- S Fit. Шини даної категорії підходять для легкових автомобілів, мають високу продуктивність і мають відмінні швидкісні характеристики;

- G Fit. Шини цієї категорії є класичними моделями для легкових авто, до цієї категорії належать всесезонні та літні шини;

- X Fit. Авторезина даної категорії створена для позашляховиків, мікроавтобусів та подібних легковантажних автомобілів;

- I Fit. До цієї категорії увійшли класичні моделі зимових покришок, серед яких є шипована та фрикційна гума.

Завдяки такому багатому вибору, ви можете легко підібрати відповідні шини Laufenn в інтернет-магазині. Незалежно від погодних умов, якості та стану дорожнього покриття, автомобільна гума Лауфен забезпечить надійне зчеплення та керованість автомобілем.

Автомобільна шина Laufenn у нас

Шина відомого бренду тепер доступна і в нашій країні, і в нашому магазині ви завжди можете підібрати та купити шини Laufenn в Україні швидко та недорого. У нас представлений великий каталог шин Лауфен, серед яких є і літні, і зимові, і всесезонні моделі, тому у нас ви зможете легко підібрати для свого автомобіля ідеальну гуму під конкретні потреби. Автомобільна гума Laufenn у Києві відразу ж після своєї появи стала дуже популярною і заслужила багато приємних відгуків від експертів і простих автолюбителів, що красномовно говорить про її прекрасні якості.


Нагору