Шины Росава

1 2 3 4
Росава
Росава

Мабуть, немає такого автомобіліста в нашій країні, який би не був знайомий із компанією Rosava. Не соромлячись гучних виразів, можна сміливо стверджувати, що це підприємство є гордістю України в автомобільній сфері. Воно було засноване у місті Біла Церква, що під Києвом, далекого 1972 року. З моменту заснування і до сьогодні компанія працює в єдиному напрямку - виробництво автомобільних покришок, призначених для транспортних засобів різних типів. Стрімкий розвиток підприємства розпочався приблизно у середині 90-х. Вкладалися чималі кошти, розроблялися власні технології, розширювалися виробничі потужності. І все це не пройшло даремно.

Про популярність даного бренду

На сьогоднішній день виробник шин ROSAVA відомий, а головне – популярний не лише на території України, а й далеко за її межами. Виробничі потужності цієї компанії розташовані навіть у європейських країнах. Загалом із конвеєрів даного підприємства сходить близько 6 мільйонів автомобільних покришок щорічно. Незважаючи на таку високу цифру, технологи компанії прагнуть її збільшити, зберігши при цьому високий рівень якості. Продукція розходиться на внутрішньому та зовнішньому ринках дуже активно.

До речі, про якість. Купити шини ROSAVA в Україні та за її межами прагне чимало автомобілістів. І головна причина такого прагнення полягає в тому, що бренд позиціонує себе як бюджетний, але гідний за якісними характеристиками варіант. Численні тестування та реальні умови експлуатації показали таке. Незважаючи на те, що ціни на автошини ROSAVA більш ніж прийнятні, за якістю продукція не поступається світовим брендам. Втім, за асортиментом також.

Якщо ви відкриєте каталог шин Росава, представлений на сторінках нашого інтернет магазину, вас приємно здивує можливість вибору. Якщо говорити загалом, то заводи компанії випускають близько ста автомобільних покришок всіляких типорозмірів. Замовити гуму Росава (ROSAVA) можуть власники будь-яких транспортних засобів. Компанія випускає продукцію, розраховану на:

легкові автомобілі;

вантажні автомобілі;

вантажні транспортні засоби з малою тоннажністю.

Але це далеко не все. Компанія враховує потребу вітчизняної промисловості в якісних та доступних покришках, тому пропонує гуму для тролейбусів як сучасних, так і виробництва СРСР. А також для сільськогосподарської техніки, підлогового транспорту та іншого. Окремо в каталозі продукції ROSAVA йдуть звані великогабаритні шини, призначені для нестандартних транспортних засобів.

ROSAVA в нашому магазині

Наш інтернет-магазин вже не перший рік пропонує своїм покупцям автомобільну гуму ROSAVA. І слід зазначити, що продукція користується високим попитом через описані вище причини.

Не має значення, яку саме техніку чи який саме транспортний засіб ви хочете купити покришки. Не має значення, для якого сезону вам необхідна гума. Ви можете бути впевнені в тому, що знайдете необхідні покришки ROSAVA в інтернет-магазині, на сторінках якого зараз перебуваєте.

Здійснювати покупки у нас – зручно та вигідно. По-перше, тому у нас працюють кваліфіковані консультанти. Вони чудово розбираються в автомобільній гумі, відстежують новинки ринку та зможуть дати грамотну пораду щодо вибору саме для вашого автомобіля. По-друге, ми здійснюємо закупівлю шин безпосередньо у виробника, або його офіційного дилера. Це означає, що наша цінова політика є лояльною щодо роздрібного покупця, в чому ви самі можете переконатися, подивившись ціни на моделі, що вас цікавлять.

Наш інтернет-магазин працює на всій території України. В якому населеному пункті ви не знаходилися, ми відправимо вам покупку кур'єром. Якщо ж ви живете або буваєте в столиці, то автомобільна гума ROSAVA може бути забрана вами особисто зі складу нашої фірми.

Нагору