Про магазин

 «АвтоШинТранс» - інтернет-магазин у місті Біла Церква, який спеціалізується на продажі якісних, сертифікованих товарів для автомобілів. У нас ви можете замовити:

-  шини;
-  диски.

Наш магазин працює відносно нещодавно, але, незважаючи на це, є досить популярним не лише серед жителів Білої Церкви, але і по всій території України. А все тому, що наш колектив - це команда відповідальних професіоналів, які піклуються про кожного клієнта.

Професійний і відповідальний колектив - це не єдина, сильна сторона інтернет-магазину "АвтоШинТранс". У своїй роботі ми орієнтовані на клієнта і робимо усе можливе, щоб кожен наш покупець залишився задоволений результатами співпраці. Ми не лише підбираємо оптимальний товар, але й надаємо різні варіанти оплати та доставки замовлень, щоб забезпечити клієнтам максимальний комфорт.

Вся продукція, представлена в магазині, проходить контроль якості. У зв'язку з чим, вірогідність відправки покупцю бракованих виробів украй мала. Але у разі виникнення проблем, ми завжди готові здійснити обмін впродовж 14-ти днів, згідно з чинним законодавством. 

Інтернет-магазин "АвтоШинТранс" невпинно розширює асортимент продукції, представленої в каталозі. Ми відстежуємо появу новинок на ринку автомобільних запчастин і робимо усе можливе, щоб наші клієнти мали можливість замовляти нові шини і диски практично відразу після їх появи у продажу.

 ”АвтоШинТранс” - це якісна продукція, за доступною ціною, яку ми доставимо нашим клієнтам чітко в обумовлені терміни. В замовленні обов'язково вкажіть спосіб доставки і оплати, щоб вибрати зручний для вас варіант.

Приємних покупок.

Нагору