Умови доставки товарів по Україні

Магазин «АвтоШинТранс» здійснює доставку всіх замовлень до будь-яких населених пунктів України компанією-перевізником «Нова Пошта» («Нова Пошта»).

Доставка замовлення може бути оформлена на будь-яке зручне відділення або на конкретну адресу кур'єром.

Увага! Якщо з будь-яких причин перевізник «Нова Пошта» вам не підходить, ми можемо здійснити по 100% передоплаті доставку компанією «Делівері» («Delivery»).

Накладений платіж

Якщо ви вибираєте цей спосіб доставки, може знадобитися часткова передоплата оформленого замовлення. Необхідність передоплати залежить від замовлених вами позицій, пункту призначення та суми замовлення. Всю відповідну інформацію можна отримати у менеджера.

Увага! Магазин "АвтоШинТранс" не оплачує послугу пересилання грошей. Усі додаткові витрати, пов'язані з післяплатою, клієнт оплачує самостійно.

Терміни доставки

Більшість замовлень доставляються протягом 1-3 днів із моменту їх оформлення.

Співробітники магазину «АвтоШинТранс» відправляють замовлення в день оформлення або найближчого робочого дня.

Увага! Будь ласка, враховуйте, що на термін доставки впливають не тільки день відправки, відстань між населеними пунктами, а й свята. Наші менеджери завжди озвучують терміни доставки при надходженні замовлення. Але якщо вам важливо отримати товар певного числа, рекомендуємо самостійно уточнювати таку можливість, а вже потім приступати до оформлення замовлення.

Доставка не здійснюється

На даний момент ми не обробляємо замовлення та не здійснюємо відправку, якщо доставка потрібна в АР Крим, а також певні населені пункти Донецької та Луганської областей.

Доставка у Білій Церкві

Склад магазину «АвтоШинТранс» знаходиться в місті Біла Церква за адресою вул. Субота, неділя – вихідні.

Якщо ви знаходитесь в Білій Церкві та вам зручно, можете забрати своє замовлення самостійно, попередньо подзвонивши та уточнивши наявність на складі.

Відстежування посилки

Введіть номер товарно-транспортної накладної в даному полі і натисніть на кнопку «Відстежити», щоб отримати актуальну інформацію про своє замовлення.

Умови оплати замовленого товару

Магазин «АвтоШинТранс» пропонує до уваги своїх клієнтів наступні способи оплати товару.

  1. Готівкою. При самовивезенні замовлення зі складу у місті Біла Церква.
  2. Накладним платежем. При отриманні у відділенні транспортної компанії або за умови адресної доставки. Оплата може бути сплачена як готівкою, так і карткою. Усі витрати, пов'язані з післяплатою (оплата зворотної доставки грошей), здійснює одержувач замовлення.
  3. Безготівковим способом. Оплата може здійснюватися двома способами:
    - у касі банку за допомогою рахунку-фактури (враховується ПДВ), виписаної співробітником магазину;
    - на картковий рахунок нашого магазину через Приват 24.

Увага! Якщо покупку здійснює юридична особа і вам потрібний весь відповідний пакет документів, обов'язково уточніть цей нюанс. Усі документи вам будуть надіслані разом із товаром.

Нагору