Вхід/Реєстрація
Для входу або реєстрації введіть номер телефону
Введіть номер телефону
Або увійдіть за допомогою соцмереж
Facebook Google
Введіть код, надісланий на вказаний номер:
Секретний код дійсний протягом 5 хвилин
Не надходить код?
або
Вкажіть, будь ласка, додаткові дані про Вас
Введіть Прізвище
Введіть ім'я
Фільтри
Розміри
Розміри
Ширина
Ширина шини — це відстань від однієї боковини протектора до іншої. Це перше число, що вказує ширину протектора в міліметрах.
Профіль
Профіль шини - відстань по висоті шини від обода до покришки з одного боку. Покришка має бути накачаною. Показник профілю виражається у відсотковому співвідношенні до ширини.
Діаметр
Це внутрішній розмір покришки. Позначається тільки в дюймах.
підібрати по авто
Ціна
Ціна
від
до
Сезон
Сезон
Виробник
Виробник
Модель
Модель
Тип автомобіля
Тип автомобіля
Індекс швидкості
Індекс швидкості
Індекс навантаження
Індекс навантаження
Знайдено 0 товарів
Сортувати
Відповідних результатів не знайдено.
Літні шини Achilles характеризуються відмінною продуктивністю, їздовим та акустичним комфортом, якісним зчепленням та довговічністю. Створені спеціально для експлуатації в літній період року малюнки протекторів забезпечують стійкість руху на будь-якій швидкості, легке та чуйне керування автомобілем, ефективне гальмування та запобігання акваплануванню. Популярна літня гума Achiles ATR Sport2, Achiles Desert Hawk H/T2 та Achiles Multivan забезпечить безпечне та комфортне водіння.

Зимові автошини Ахілес відрізняються підвищеною витривалістю, потужними тягово-зчіпними та гальмівними властивостями, що дає можливість впевнено пересуватися слизькими дорогами, безперешкодно долати ділянки з глибоким снігом. Їх протектори та гума максимально адаптовані до експлуатації за низької температури, і на дорогах вкритих снігом та льодом. Серед зимових моделей особливим попитом користується гума Achilles Winter 101 та Achilles Winter 101+.

Всесезонні розробки поєднують якості літніх та зимових моделей. Вони забезпечують комфортне та стійке водіння на сухих, мокрих та слизьких дорожніх поверхнях. Характеризуються стабільністю зчеплення, ефективністю гальмування та гарною стійкістю до аквапланування та слешингу. Найкращими серед них визнані автошини Achiles 838 A/T, Achiles Desert Hawk A/T та Achiles Desert Hawk Х-М/T.

Гума Ахіллес – це якісні, не дорогі шини, що мають бездоганні ходові властивості та забезпечують високий рівень безпеки водіння.
Ви знайшли те, що шукали?
Дякую за Ваш вибір!
Команда ASHT рада, що Ви знайшли потрібний товар.
замовити зворотній дзвінок
Підписатися на наші оновлення
Отримуй усі найсвіжіші новини першим. Акції, бонуси, цікаві пропозиції...
Введіть електронну пошту