Вхід/Реєстрація
Для входу або реєстрації введіть номер телефону
Введіть номер телефону
Або увійдіть за допомогою соцмереж
Facebook
Введіть код, надісланий на вказаний номер:
Секретний код дійсний протягом 5 хвилин
Не надходить код?
або
Вкажіть, будь ласка, додаткові дані про Вас
Введіть Прізвище
Введіть ім'я
Фільтри
Розміри
Розміри
Ширина
Ширина шини — це відстань від однієї боковини протектора до іншої. Це перше число, що вказує ширину протектора в міліметрах.
Профіль
Профіль шини - відстань по висоті шини від обода до покришки з одного боку. Покришка має бути накачаною. Показник профілю виражається у відсотковому співвідношенні до ширини.
Діаметр
Це внутрішній розмір покришки. Позначається тільки в дюймах.
підібрати по авто
Ціна
Ціна
від
до
Сезон
Сезон
Виробник
Виробник
Модель
Модель
Тип автомобіля
Тип автомобіля
Індекс швидкості
Індекс швидкості
Індекс навантаження
Індекс навантаження
Знайдено 0 товарів
Сортувати
Відповідних результатів не знайдено.
На початку 20 століття, а якщо точніше говорити – в 1914 році, був створений виробник шин Cooper, який отримав назву Cooper Tire & Rubber Company. Дане підприємство з'явилося завдяки тому, що два зведені брати викупили місцеву мануфактуру, яка на той момент робила ремонтні комплекти для автомобільної гуми. Після операції мануфактура була модернізована, вектор її спеціалізації дещо змінено і, як наслідок, компанія отримала нову назву. Сьогодні, майже через століття після заснування, компанія тримає лідируючі позиції.

Cooper: розвиток, наші дні

За той час, протягом якого компанія Cooper знаходиться на світовому ринку, вона зуміла досягти значних висот у сфері своєї діяльності, завдяки чому замовити гуму Купер (Cooper) бажає чимало власників авто на різних континентах. Коротка статистика успіхів компанії виглядає так:

- зараз працює понад 50 заводів, що належать даній корпорації;

- виробничі потужності компанії розташовані у 13 країнах;

- на ринку північноамериканського континенту Cooper посідає друге місце;

- на світовому ринку – сьоме.

 

Але все це, як кажуть, нажите непосильною працею. Адже успіх приходить в результаті наполегливої ​​праці та невпинного розвитку.

Створена 1914 року компанія, йшла вперед стрімкими темпами. У 1927 році відбулося злиття з іншим гігантом, в результаті чого новоствореному підприємству стали належати шість брендів, кожен з яких досить швидко набув популярності. Каталог шин Купер радував вибором, продукція захоплювала практично весь контингент автомобілістів. Через високий попит протягом кожного дня компанія виробляла близько 2500 покришок.

На початку Великої Вітчизняної війни компанія розширила асортимент, випускаючи необхідну фронту продукцію. А після закінчення військових дій почала стрімко розвивати маркетингову політику, що дозволило з'явитися навіть на фондовій біржі Нью-Йорка. Вже до кінця ХХ століття обсяг продажів продукції становить 1 мільярд доларів і це незважаючи на те, що ціни на автошини Cooper не можна назвати найнижчими.

Cooper в Україні

Покришки Cooper в інтернет-магазині представлені різними типорозмірами для різних сезонів. Якщо ви хочете купити шини Cooper в Україні, наші консультанти допоможуть визначитися з вибором та порадять гуму, яка буде оптимальною. Якщо врахувати той факт, що автомобільна гума Cooper у Києві зберігається на складі, то можна зробити висновок, що замовлення вам не доведеться чекати довго.

 

Ви знайшли те, що шукали?
Дякую за Ваш вибір!
Команда ASHT рада, що Ви знайшли потрібний товар.
замовити зворотній дзвінок
Підписатися на наші оновлення
Отримуй усі найсвіжіші новини першим. Акції, бонуси, цікаві пропозиції...
Введіть електронну пошту
Корисні статті
Шини за діаметром
Шини для авто
Диски за діаметром
Диски за виробником
Диски для авто