Вхід/Реєстрація
Для входу або реєстрації введіть номер телефону
Введіть номер телефону
Або увійдіть за допомогою соцмереж
Facebook
Введіть код, надісланий на вказаний номер:
Секретний код дійсний протягом 5 хвилин
Не надходить код?
або
Вкажіть, будь ласка, додаткові дані про Вас
Введіть Прізвище
Введіть ім'я
Фільтри
Розміри
Розміри
Ширина
Ширина шини — це відстань від однієї боковини протектора до іншої. Це перше число, що вказує ширину протектора в міліметрах.
Профіль
Профіль шини - відстань по висоті шини від обода до покришки з одного боку. Покришка має бути накачаною. Показник профілю виражається у відсотковому співвідношенні до ширини.
Діаметр
Це внутрішній розмір покришки. Позначається тільки в дюймах.
підібрати по авто
Ціна
Ціна
від
до
Сезон
Сезон
Виробник
Виробник
Модель
Модель
Тип автомобіля
Тип автомобіля
Індекс швидкості
Індекс швидкості
Індекс навантаження
Індекс навантаження
Знайдено 0 товарів
Сортувати
Відповідних результатів не знайдено.
У наш час шведський виробник шин Gislaved випускає високоякісну продукцію, яка має попит у багатьох європейських, і не тільки країнах. Свою назву дане підприємство отримало на честь своїх засновників, якими були два брати – Вільгельм та Карл Гіслоу. Компанія пройшла великий шлях від малого цеху до величезної корпорації. І її історія дуже цікава.

Історія компанії Gislaved

Підприємство було засноване у 1893 році та розташовувалося у південній частині Швеції. Тоді, на зорі свого існування, воно ще не спеціалізувалося на покришках, випускаючи продукцію з гуми, яка була потрібна на той момент.

Каталог шин Гіславед (Gislaved) з'явився у компанії дещо пізніше. Якщо казати цифрами, то це був 1905 рік. Треба сказати, що у себе на батьківщині у цьому питанні компанія була першопрохідником. Іншими словами, саме підприємство братів Гіслоу у Швеції першим почало розробляти та виготовляти шини для автомобілів.

Протягом найближчих двадцяти років компанія нарощувала виробничі обсяги, удосконалюючи якість та збільшуючи зносостійкість гуми. З кожним роком все більше і більше автомобілістів хотіли замовити гуму Гіславед (Gislaved). Попит на продукцію заводу призвів до того, що вона була помічена автовиробниками, і це дало новий виток в історії.

Компанія Volvo у 1927 році випустила свій перший автомобіль. Ця знаменна подія відбулася у місті Гетенбурзі, де знаходився на той момент завод підприємства. І саме покришки Gislaved були встановлені на цей автомобіль. Відтоді всі автомобілі марки Volvo комплектуються Gislaved. Це дозволяє шведському виробнику гуми у рази підняти рівень продажів.

У 1949 році компанія Gislaved відзначала свій ювілей – було випущено мільйонну шину. За останніми статистичними даними, що датуються 2007, щорічно компанія продає понад 2.5 мільйонів одиниць продукції. Причиною цього є доступні ціни на автошини Gislaved та високий рівень якості.

Компанія виробляє шини для автомобілів таких типів:

- Легковий;

- легковантажний;

- Мікроавтобуси;

-та інші.

Gislaved в Україні

У нас ви можете купити шини Gislaved за прийнятною ціною. Ми пропонуємо великий вибір продукції, представленої найпопулярнішими типорозмірами. Покришки Gislaved в інтернет-магазині допоможе вибрати консультант, з яким можна зв'язатися по телефону. Так як автомобільна гума Gislaved у Києві зберігається на складі, ви отримаєте замовлення дуже швидко.

Ви знайшли те, що шукали?
Дякую за Ваш вибір!
Команда ASHT рада, що Ви знайшли потрібний товар.
замовити зворотній дзвінок
Підписатися на наші оновлення
Отримуй усі найсвіжіші новини першим. Акції, бонуси, цікаві пропозиції...
Введіть електронну пошту
Шини за діаметром
Шини для авто
Диски за діаметром
Диски за виробником
Диски для авто