Вхід/Реєстрація
Для входу або реєстрації введіть номер телефону
Введіть номер телефону
Або увійдіть за допомогою соцмереж
Facebook
Введіть код, надісланий на вказаний номер:
Секретний код дійсний протягом 5 хвилин
Не надходить код?
або
Вкажіть, будь ласка, додаткові дані про Вас
Введіть Прізвище
Введіть ім'я
Фільтри
Розміри
Розміри
Ширина
Ширина шини — це відстань від однієї боковини протектора до іншої. Це перше число, що вказує ширину протектора в міліметрах.
Профіль
Профіль шини - відстань по висоті шини від обода до покришки з одного боку. Покришка має бути накачаною. Показник профілю виражається у відсотковому співвідношенні до ширини.
Діаметр
Це внутрішній розмір покришки. Позначається тільки в дюймах.
підібрати по авто
Ціна
Ціна
від
до
Сезон
Сезон
Виробник
Виробник
Модель
Модель
Тип автомобіля
Тип автомобіля
Індекс швидкості
Індекс швидкості
Індекс навантаження
Індекс навантаження
Знайдено 0 товарів
Сортувати
Відповідних результатів не знайдено.
Південнокорейський виробник шин Kumho сьогодні відомий на весь світ своєю якісною та довговічною продукцією. Він з'явився на світовій арені у другій половині ХХ століття. У ті роки, коли вже десятки, якщо не сотні компаній у всьому світі випускали автомобільні покришки, змагаючись за увагу та кохання покупців. У ті роки машин на вулицях міст різних країн було не так багато. Відповідно, попит був значно нижчим. А це означало, що за споживача доведеться боротися. Здавалося б. Ще один бренд не має жодного шансу і його історія не буде дуже довгою. Однак практика показала, що це не так. Компанія Kumho не тільки зайняла свою нішу у сфері автомобільних покришок, потіснивши гігантів, що вже працюють в ній, але й змогла досить швидко вийти на міжнародний рівень.

Історія розвитку Kumho

Компанія Kumho була заснована у 1960 році в Південній Кореї. І вже 1961 року на внутрішній ринок вийшла перша партія дуже якісної автомобільної гуми. Компанія з'явилася на ринку, коли транспортні засоби рясніли своєю різноманітністю, починаючи від невеликих моторолерів і закінчуючи величезними вантажівками. Прагнучи зайняти ринкову нішу так швидко, наскільки це можливо, керівництво підприємства прийняло рішення в перші ж роки його роботи максимально розширити каталог шин Кумхо (Kumho), внісши до нього моделі, які були затребувані водіями транспортних засобів різних типів.

Це стало суттєвим поштовхом для розширення експорту. А 1966 року компанія отримала марку від міністерства транспорту США, що, як відомо, дуже цінне. Продовжуючи розширюватися, компанія в 1974 закінчує будівництво ще одного заводу, який був зведений в Гванг'ю. А 1975 року південно-корейські технологи створюють ще одну новинку – радіальну шину.

Ціни на автошини Kumho, з урахуванням їхнього високого рівня якості, були цілком прийнятними, що забезпечувало серйозний попит на продукцію протягом кожного року роботи компанії. Це дозволило керівництву більш широко підійти до питання інновацій, торкнувшись як автомобільні, а й авіаційні покришки. Розробки у цій сфері були настільки вдалими, що вони були схвалені міністерством оборони США. 1976 року південно-корейське підприємство отримало сертифікат, виданий військовим відомством США. Цей документ дозволяв виготовляти шини для літаків військового значення.

За весь час своєї діяльності компанія отримувала певні нагороди, які відзначали ті чи інші здобутки. Так у 1984 році вона змогла досягти першого призу. Його було вручено за роботу над удосконаленням продуктивності автомобільних покришок. А 1989 року було збудовано черговий завод, цього разу – Гоксеонгський. 1991 рік став роком, коли компанія досягла, можна сказати, вершини успіху. Бренд Kumho увійшов до десяти кращих світових виробників сфери автомобільних покришок. То справжній успіх. Не дивно, що покришки Kumho в інтернет-магазині практично будь-якої країни мають великий попит. Україна не є винятком у цьому питанні. Тим більше, що компанія надає не лише якість, а й великий вибір:

- Гуму на легкові авто;

- Покришки на вантажні авто;

- Мотоцикли;

- та інші транспортні засоби.

 

Шини Kumho на замовлення

Якщо ви бажаєте купити шини Kumho в Україні, наша компанія зможе допомогти вам. У каталозі нашого магазину представлено широкий вибір. Ми працюємо тільки з офіційними дилерами виробника, тому, крім асортименту, вас порадують ще й ціни. Мешканці столиці зможуть, за бажання, самостійно забрати замовлення, оскільки автомобільна гума Kumho у Києві зберігається на складі. А мешканцям регіонів ми надішлемо замовлення наступного дня після оформлення однієї з кур'єрських служб.

Стратегія виявилася досить успішною та правильною. За перші п'ять років роботи Kumho її продукція поширилася по всій території країни. Спот був досить стійким. Прибуток, що отримується від продажів, дозволив модернізувати виробництво, розвиваючи нові технології, покращуючи матеріали, тим самим підвищуючи якість виробів. Продукція виявилася настільки успішною у собі на батьківщині, що вже у 1965 замовити гуму Кумхо (Kumho) побажала одна з азіатських держав – Таїланд. Як пробна, була відправлена ​​партія у кількість 200 покришок. Це був перший досвід експортної торгівлі південно-корейського новачка.

 

Ви знайшли те, що шукали?
Дякую за Ваш вибір!
Команда ASHT рада, що Ви знайшли потрібний товар.
замовити зворотній дзвінок
Підписатися на наші оновлення
Отримуй усі найсвіжіші новини першим. Акції, бонуси, цікаві пропозиції...
Введіть електронну пошту
Шини за діаметром
Шини для авто
Диски за діаметром
Диски за виробником
Диски для авто