Вхід/Реєстрація
Для входу або реєстрації введіть номер телефону
Введіть номер телефону
Або увійдіть за допомогою соцмереж
Facebook
Введіть код, надісланий на вказаний номер:
Секретний код дійсний протягом 5 хвилин
Не надходить код?
або
Вкажіть, будь ласка, додаткові дані про Вас
Введіть Прізвище
Введіть ім'я
Фільтри
Розміри
Розміри
Ширина
Ширина шини — це відстань від однієї боковини протектора до іншої. Це перше число, що вказує ширину протектора в міліметрах.
Профіль
Профіль шини - відстань по висоті шини від обода до покришки з одного боку. Покришка має бути накачаною. Показник профілю виражається у відсотковому співвідношенні до ширини.
Діаметр
Це внутрішній розмір покришки. Позначається тільки в дюймах.
підібрати по авто
Ціна
Ціна
від
до
Сезон
Сезон
Виробник
Виробник
Модель
Модель
Тип автомобіля
Тип автомобіля
Індекс швидкості
Індекс швидкості
Індекс навантаження
Індекс навантаження
Знайдено 0 товарів
Сортувати
Відповідних результатів не знайдено.
Виробник шин Nexen – це компанія із солідною історією, яка зуміла пройти складний шлях розвитку та завоювати визнання, не тільки у себе на батьківщині, а й у десятках інших країн. На сьогоднішній день Nexen є великою корпорацією, яка виготовляє гуму для автомобілів різних типів і успішно продає її, як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках. А починалося все ще у роки Другої світової війни.

Про бренд Nexen
Компанія, яка надалі стала називатися Nexen, була створена у 1942 році, на території Південної Кореї. Світ тоді був охоплений Другою світовою війною, і умови для розвитку були не найсприятливіші. Проте керівництво змогло правильно розставити цілі, завдання та пріоритети. Перші роки своєї діяльності підприємство орієнтувалося на потреби ринку, які були продиктовані воєнними діями.
Згодом, коли війна була закінчена і економіка країн, які брали в ній участь, отримала можливість повернутися в колишнє русло, каталог шин Нексен (Nexen) солідно поповнився пропозиціями для цивільного автотранспорту. Приватні особи стали купувати продукцію корейського виробника дедалі активніше.
У наш час бренд Nexen має великий попит. Замовити гуму Нексен (Nexen) з кожним роком бажає дедалі більшої кількості автомобілістів. Це не дивно, якщо врахувати той факт, що якість продукції визнана не лише споживачами, а й світовою спільнотою, доказом цього є сертифікати. Результатом копіткої та якісної роботи інженерів підприємства стало отримання сертифікатів таких типів, як:
- DOT;
- CCC;
- ISO14001;
- та багато інших
Дана гума добре зарекомендувала себе на дорожньому покритті різних типів, як у літню, так і зимову пору року. Ціни на автошини Nexen, що належать до економічних, є приємним доповненням до бездоганної якості.
На сьогоднішній день продукція бренду експортується до багатьох країн як азіатського, так і європейського ринків. Тому купити шини Nexen в Україні можна без проблем.
Nexen у нашому магазині
Покришки Nexen в інтернет-магазині представлені великою кількістю типорозмірів. Тому, бажаючи їх придбати, ви зможете вибрати модель, яка ідеально відповідатиме вашому автомобілю. Наші фахівці завжди дадуть відповіді на питання, що вас цікавлять, а також підберуть оптимальний варіант. Автомобільна гума Nexen зберігається на складі. Тому доставку довго чекати не доведеться.

Ви знайшли те, що шукали?
Дякую за Ваш вибір!
Команда ASHT рада, що Ви знайшли потрібний товар.
замовити зворотній дзвінок
Підписатися на наші оновлення
Отримуй усі найсвіжіші новини першим. Акції, бонуси, цікаві пропозиції...
Введіть електронну пошту
Шини за діаметром
Шини для авто
Диски за діаметром
Диски за виробником
Диски для авто