Вхід/Реєстрація
Для входу або реєстрації введіть номер телефону
Введіть номер телефону
Або увійдіть за допомогою соцмереж
Facebook Google
Введіть код, надісланий на вказаний номер:
Секретний код дійсний протягом 5 хвилин
Не надходить код?
або
Вкажіть, будь ласка, додаткові дані про Вас
Введіть Прізвище
Введіть ім'я
Фільтри
Розміри
Розміри
Ширина
Ширина шини — це відстань від однієї боковини протектора до іншої. Це перше число, що вказує ширину протектора в міліметрах.
Профіль
Профіль шини - відстань по висоті шини від обода до покришки з одного боку. Покришка має бути накачаною. Показник профілю виражається у відсотковому співвідношенні до ширини.
Діаметр
Це внутрішній розмір покришки. Позначається тільки в дюймах.
підібрати по авто
Ціна
Ціна
від
до
Сезон
Сезон
Виробник
Виробник
Модель
Модель
Тип автомобіля
Тип автомобіля
Індекс швидкості
Індекс швидкості
Індекс навантаження
Індекс навантаження
Знайдено 0 товарів
Сортувати
Відповідних результатів не знайдено.

Для багатьох із нас Японія асоціюється з якісною мультимедійною побутовою технікою, першокласними автомобілями та квітучими деревами сакури. Однак, у цій країні також випускаються відмінні автомобільні покришки, що користуються популярністю у десятках країн. Так, наприклад, виробник шин Riken, колись заснований у Японії, сьогодні виробляє дуже затребувану продукцію, щоправда, у складі іншого концерну. Але про все по порядку.

Про бренд Riken

Як вже було сказано трохи вище, компанія Riken була заснована в Японії, 1958 року. Автомобільний ринок був на підйомі. Тому умови для розвитку новачка були цілком сприятливими. Керівництво компанії докладало чимало зусиль, щоб продукція могла гідно конкурувати з вже присутньою на шинному ринку. І ці зусилля були витрачені недаремно. З кожним роком кількість японців, які хотіли замовити гуму Рікен (Riken), ставало дедалі більше. Бренд підтримував якість, розвивав нові технології, тим самим стимулюючи зростання попиту.

Через трохи більше двадцяти років після заснування, точніше - 1979 року, компанія почала здійснювати експорт своєї продукції. Каталог шин Рікен (Riken) було представлено споживачам американського ринку. Оскільки бренд у Японії був на слуху, автовласники США також із задоволенням почали купувати гуму. Через кілька років після появи шин Riken у країні, попит на них стрімко зріс. Прекрасні продажі на американському ринку дали чудові фінансові можливості для більш прогресивного та стрімкого розвитку.

Оскільки експортний дебют був успішним, керівництво японської компанії продовжило розширення на західні ринки. Зокрема, продукція почала з'являтися на території європейських країн. Ціни на автошини Riken разом з якістю сприяли їхній швидкій популяризації. І незабаром компанією зацікавився відомий французький гігант із виробництва автомобільних покришок Michelin. До його складу японське підприємство увійшло 1992 року. На сьогоднішній день компанія продовжує випуск якісної, доступної за ціною гуми. Виробничі цехи знаходяться у:

- Японії;
- США;
– Франції.

Riken в Україні

У нашій країні ця гума також є затребуваною. Якщо ви хочете купити шини Riken в Україні, ми з радістю допоможемо вам у цьому. Покришки Riken в інтернет-магазині представлені різних типорозмірів та мають доступні ціни. Доставку не доведеться довго чекати, тому що автомобільна гума Riken у Києві зберігається на складі.

Ви знайшли те, що шукали?
Дякую за Ваш вибір!
Команда ASHT рада, що Ви знайшли потрібний товар.
замовити зворотній дзвінок
Підписатися на наші оновлення
Отримуй усі найсвіжіші новини першим. Акції, бонуси, цікаві пропозиції...
Введіть електронну пошту