Вхід/Реєстрація
Для входу або реєстрації введіть номер телефону
Введіть номер телефону
Або увійдіть за допомогою соцмереж
Facebook Google
Введіть код, надісланий на вказаний номер:
Секретний код дійсний протягом 5 хвилин
Не надходить код?
або
Вкажіть, будь ласка, додаткові дані про Вас
Введіть Прізвище
Введіть ім'я
Фільтри
Розміри
Розміри
Ширина
Ширина шини — це відстань від однієї боковини протектора до іншої. Це перше число, що вказує ширину протектора в міліметрах.
Профіль
Профіль шини - відстань по висоті шини від обода до покришки з одного боку. Покришка має бути накачаною. Показник профілю виражається у відсотковому співвідношенні до ширини.
Діаметр
Це внутрішній розмір покришки. Позначається тільки в дюймах.
підібрати по авто
Ціна
Ціна
від
до
Сезон
Сезон
Виробник
Виробник
Модель
Модель
Тип автомобіля
Тип автомобіля
Індекс швидкості
Індекс швидкості
Індекс навантаження
Індекс навантаження
Знайдено 0 товарів
Сортувати
Відповідних результатів не знайдено.
Виробник шин Sportiva добре відомий як у себе на батьківщині, так і за її межами. Ним є такий великий концерн шини, як Continental. Приналежність бренду даному підприємству не викликає жодного сумніву у тому, що під його ім'ям виробляється якісна продукція, розчаровуватися у виборі якої доведеться.

Про бренд Sportiva
Ця торгова марка є чеською. Її продукція виготовляється на такому добре відомому шинному заводі, як Barum. Ці виробничі цехи оснащені сучасним обладнанням, у їх стінах виготовляються шини із застосуванням інноваційних технологій та якісних матеріалів. Попри авторитетність власника бренду, ціни на автошини Sportiva дуже привабливі. Цей факт пояснюється тим, що продукція даної торгової марки спочатку розроблялася як бюджетний варіант у плані вартості, але відмінний за рівнем якості.
Перші моделі, представлені світовій громадськості, ясно дали зрозуміти, що продукція, яку демонструє каталог шин Спортіва (Sportiva) – це більш ніж гідний конкурент покришкам, що виробляються в таких країнах, як:
- Тайвань;
- Китай;
– Корея.
З моменту появи бренду у продажу і по сьогодні замовити гуму Спортіва (Sportiva) з кожним роком бажає все більшу кількість автомобілістів. Перевагу цій гумі надають водії, які не можуть дозволити собі елітні моделі, але в той же час прагнуть забезпечити максимальний комфорт та керованість автомобілем у процесі їзди.
Варто сказати пару слів і про сам завод, на якому випускаються шини. На території Європи він є одним із наймасштабніших. Його виробничі цехи та інші приміщення загалом займають 16 гектарів, що не мало. Він працює із 1930 року. А на сьогоднішній день протягом доби завод виготовляє понад 60 000 покришок.

Sportiva в Україні
На нашому ринку ця продукція з'явилася нещодавно, але, незважаючи на це, купити шини Sportiva в Україні бажає чимало автовласників. Саме тому шини Sportiva в інтернет-магазині представлені найбільш актуальними моделями, які ви можете замовити самостійно або за допомогою наших консультантів. Автомобільна гума Sportiva в Києві є на складі і буде відправлена вам відразу після оформлення замовлення.

Ви знайшли те, що шукали?
Дякую за Ваш вибір!
Команда ASHT рада, що Ви знайшли потрібний товар.
замовити зворотній дзвінок
Підписатися на наші оновлення
Отримуй усі найсвіжіші новини першим. Акції, бонуси, цікаві пропозиції...
Введіть електронну пошту