Вхід/Реєстрація
Для входу або реєстрації введіть номер телефону
Введіть номер телефону
Або увійдіть за допомогою соцмереж
Facebook Google
Введіть код, надісланий на вказаний номер:
Секретний код дійсний протягом 5 хвилин
Не надходить код?
або
Вкажіть, будь ласка, додаткові дані про Вас
Введіть Прізвище
Введіть ім'я
Фільтри
Розміри
Розміри
Ширина
Ширина шини — це відстань від однієї боковини протектора до іншої. Це перше число, що вказує ширину протектора в міліметрах.
Профіль
Профіль шини - відстань по висоті шини від обода до покришки з одного боку. Покришка має бути накачаною. Показник профілю виражається у відсотковому співвідношенні до ширини.
Діаметр
Це внутрішній розмір покришки. Позначається тільки в дюймах.
підібрати по авто
Ціна
Ціна
від
до
Сезон
Сезон
Виробник
Виробник
Модель
Модель
Тип автомобіля
Тип автомобіля
Індекс швидкості
Індекс швидкості
Індекс навантаження
Індекс навантаження
Знайдено 0 товарів
Сортувати
Відповідних результатів не знайдено.
Японія завжди славилася якістю продукції, що випускається. Незважаючи на те, що держава займає малу територію, вона є високорозвиненою, у тому числі і з технічної точки зору. Якщо на товарі, що купується, значиться напис «Made in Japan», то можна бути твердо впевненим у його бездоганній якості. Винятків – ні. Автомобілі, побутова техніка, мультимедійне обладнання та навіть автомобільні покришки, що випускаються в Японії, мають великий успіх на зарубіжних ринках. Як, наприклад, покришки відомої компанії Toyo, яка розпочала свою діяльність ще у першій половині 20-го століття.

Історія японського бренду Toyo

Виробник шин Toyo був заснований у нелегкий для країни час у роки Другої світової війни. А якщо бути точнішим – 1943-го. Вже через два роки компанія отримала назву Toyo, під якою ми знаємо її й досі. Розвиток бренду здійснювався дуже стрімко. Курс було взято на асортимент та бездоганну якість продукції. Пропозиції нового гравця на ринку автомобільної гуми були гідно оцінені. І вже незабаром чимало автомобілістів прагнули замовити гуму Тойо (Toyo), бажаючи «взути» свій транспортний засіб у бездоганне «взуття».

У 1966 року біля США з'явилося перше офіційне представництво цієї компанії. Середина 70-х років ХХ століття була відзначена активним розширенням фірми Toyo на ринку Європи, а також Австралії. У 1987 році спільне з китайськими колегами японське керівництво Toyo створило нове підприємство. Проте, вже 2002 року японці стають його повноправними власниками. А 2004 року завершується будівництво заводу компанії на території США, що виводить виробничий етап на абсолютно інший рівень.

Не можна сказати, що ціни на автошини Toyo відносять продукцію до економ варіантів. Однак це цілком природно, якщо врахувати той факт, що покришки розробляються переважно для легкових транспортних засобів класу люкс. Протектор абсолютно будь-якої гуми, яку можна знайти, відкривши каталог шин Тойо (Toyo), забезпечить:

- Підвищений рівень комфорту при русі;
- рівну та тиху їзду;
- відмінний рівень зчеплення на мокрому дорожньому покритті;
- економію палива через те, що гума має малий опір коченню.

У нашій країні автомобілі класу люкс є у великій кількості. Тому купити шини Toyo в Україні, щоб відчути всі переваги комфортабельної їзди, хочуть багато автомобілістів.

Бренд Toyo у нашому магазині

Покришки Toyo в інтернет-магазині ви можете замовити, оформивши заявку всього кілька кліків мишкою. Якщо ж ви не визначилися з тим, яка саме гума вам необхідна – наші консультанти готові надати допомогу у вигляді порад, рекомендацій чи відповідей на запитання. Ви отримаєте замовлену продукцію найближчим часом, оскільки автомобільна гума Toyo зберігається на нашому складі.

Ви знайшли те, що шукали?
Дякую за Ваш вибір!
Команда ASHT рада, що Ви знайшли потрібний товар.
замовити зворотній дзвінок
Підписатися на наші оновлення
Отримуй усі найсвіжіші новини першим. Акції, бонуси, цікаві пропозиції...
Введіть електронну пошту