Шинний калькулятор

Розрахунок зміни типорозміру шини

Старий типорозмір
 /   R 
Новий типорозмір:
 /   R 
  Старий Новий Різниця
D - Розрахунок ширини диска
0
0
0
C - Висота профілю, мм
0
0
0
B - Внутрішній діаметр, мм
0
0
0
A - Зовнішній діаметр, мм
0
0
0
 

Розрахунок ширини диска

Типорозмір шини: / R
Параметри диска (у дюймах)
Діаметр  
12
Ширина
мінімальна
0
максимальна
0

Конвертер американського розміру шин у європейський

 x   x 
(Приклад 31 х 10.5 х 15)
0
x
0
R
0

Кожен автомобіль, який сходить з конвеєра, обов'язково оснащується виробником покришками певного типорозміру. Встановлена ​​на колеса транспортного засобу гума здатна забезпечити певні параметри та фактори його поведінки на трасі: швидкість, гальмівний шлях, стійкість до заметів, певний рівень комфорту під час руху мокрим дорожнім полотном тощо. Однак, треба зазначити, що далеко не завжди можливості автомобільних покришок штатного типорозміру відповідають запитам власника або стану траси тієї місцевості, в якій він проживає. У зв'язку з цим стає актуальним питання купівлі нової гуми іншого типорозміру, що відрізняється від фабричного. Але як зробити правильний вибір? З нашою допомогою – це просто!

Питання зміни покришок одного типорозміру на покришки іншого є дуже важливим. Не можна просто взяти, зняти одні та поставити інші. Адже типорозмір розрахований на певні показники автомобіля та умови, для яких він призначений. І далеко не всяка гума може використовуватися як заміна. Деяка просто не стане, оскільки не буде фізичної можливості через різні діаметри покришки і колеса. А деяка, навіть якщо доведеться за розміром, може суттєво погіршити умови керування автомобілем на трасі та його поведінку на поганому дорожньому покритті. Саме тому підбір типорозміру при заміні одного на інший повинен здійснювати професіонал. Або ж програма, розроблена під керівництвом такого професіонала. Саме такою є калькулятор, який ви можете бачити на цій сторінці.

Його функціональність дуже проста, зручна та зрозуміла. Щоб подивитися, наскільки придатний для вашого автомобіля бажаний типорозмір покришок, достатньо зробити дві дії. Перше – встановити параметри типорозміру старих покришок, друге – вказати параметри нових, які ви плануєте купити. І ви відразу побачите результат, який скаже вам, як зміняться швидкість і кліренс. Та таблиця, розташована праворуч від відомостей про зміну швидкості, покаже, як відрізняються певні параметри шин, що вимірюються в міліметрах.

Якщо ви відчуваєте труднощі з вибором нового типорозміру, можливі варіанти також не складе труднощів прорахувати досить швидко. Просто вказуєте поточний типорозмір та отримуєте інформацію про параметри диска, що вимірюються в дюймах. А в самому низу сторінки калькулятора знаходиться ще одна допоміжна опція, яка дозволить розрахувати, який європейський формат шин відповідає американському. Вона буде корисною тим людям, які є власниками автомобілів, випущених у США.

Як бачите, все дуже зрозуміло, просто та зручно. Але якщо все ж таки у вас є питання - телефонуйте нашим менеджерам. Вони не тільки прорахують необхідний типорозмір, але також допоможуть підібрати найбільш прийнятні варіанти з присутніх в каталозі.

Нагору