Вхід/Реєстрація
Для входу або реєстрації введіть номер телефону
Введіть номер телефону
Або увійдіть за допомогою соцмереж
Facebook Google
Введіть код, надісланий на вказаний номер:
Секретний код дійсний протягом 5 хвилин
Не надходить код?
або
Вкажіть, будь ласка, додаткові дані про Вас
Введіть Прізвище
Введіть ім'я
Фільтри
Розміри
Розміри
Ширина
Ширина шини — це відстань від однієї боковини протектора до іншої. Це перше число, що вказує ширину протектора в міліметрах.
Профіль
Профіль шини - відстань по висоті шини від обода до покришки з одного боку. Покришка має бути накачаною. Показник профілю виражається у відсотковому співвідношенні до ширини.
Діаметр
Це внутрішній розмір покришки. Позначається тільки в дюймах.
підібрати по авто
Ціна
Ціна
від
до
Сезон
Сезон
Виробник
Виробник
Модель
Модель
Тип автомобіля
Тип автомобіля
Індекс швидкості
Індекс швидкості
Індекс навантаження
Індекс навантаження
Знайдено 0 товарів
Сортувати
Відповідних результатів не знайдено.
Компанія Michelin, заснована у Франції у першій половині ХІХ століття, широко відома своєю високоякісною продукцією, невпинно працює над розширенням своєї мережі та підвищенням рівня виробничих технологій. Ще одним кроком її діяльності став виробник шин Kormoran, який нещодавно увійшов до її складу.

Історія бренду Kormoran

У польській столиці, у Варшаві, у 1994 році з'явилося підприємство Kormoran, що спеціалізується на виробництві автомобільної гуми та дисків. На сьогоднішній день це підприємство має досить високі показники за обсягами продажів. Це не дивно, з урахуванням того, що асортимент виробів, якість і сервіс підприємства знаходяться на дуже високому рівні. Каталог шин Корморан (Kormoran) представляють моделі, що випускаються в таких країнах, як:

- Польща;

-Угорщина;

- Румунія.

 

Багато автомобілістів, які хоча б один раз приймали рішення замовити гуму Корморан (Kormoran) для своїх транспортних засобів, напевно погодяться із твердженням, що ця продукція має оптимальну якість та прийнятну вартість.

Через те, що виробництво здійснюється на заводах, що належать компанії Michelin, якість знаходиться приблизно на одному рівні. Модельний ряд, який представляє польський виробник, також дуже гідний.

Керівництво компанії ретельно ставиться до репутації і кожного свого клієнта. Саме тому воно працює над підвищенням рівня якості продукції, покращенням матеріалів. Гума Kormoran відповідає світовим стандартам, має всі необхідні сертифікати, що дають змогу використовувати її на дорогах європейських країн і не тільки. Ціни на автошини Kormoran рік у рік підтримуються на прийнятному рівні, що лише збільшує потік клієнтів компанії.

Kormoran в Україні

Майже з перших років роботи компанії автомобілісти в нашій країні хочуть купувати її продукцію. Якщо ви зацікавлені в тому, щоб купити шини Kormoran в Україні, ми можемо запропонувати вашій увазі широкий вибір, доступні ціни та швидку доставку. Ви зможете самі в цьому переконатись, подивившись покришки Kormoran в інтернет-магазині. Відправка буде здійснена після оформлення замовлення, оскільки автомобільна гума Kormoran зберігається на складі.

Ви знайшли те, що шукали?
Дякую за Ваш вибір!
Команда ASHT рада, що Ви знайшли потрібний товар.
замовити зворотній дзвінок
Підписатися на наші оновлення
Отримуй усі найсвіжіші новини першим. Акції, бонуси, цікаві пропозиції...
Введіть електронну пошту