Вхід/Реєстрація
Для входу або реєстрації введіть номер телефону
Введіть номер телефону
Або увійдіть за допомогою соцмереж
Facebook Google
Введіть код, надісланий на вказаний номер:
Секретний код дійсний протягом 5 хвилин
Не надходить код?
або
Вкажіть, будь ласка, додаткові дані про Вас
Введіть Прізвище
Введіть ім'я
Фільтри
Розміри
Розміри
Ширина
Ширина шини — це відстань від однієї боковини протектора до іншої. Це перше число, що вказує ширину протектора в міліметрах.
Профіль
Профіль шини - відстань по висоті шини від обода до покришки з одного боку. Покришка має бути накачаною. Показник профілю виражається у відсотковому співвідношенні до ширини.
Діаметр
Це внутрішній розмір покришки. Позначається тільки в дюймах.
підібрати по авто
Ціна
Ціна
від
до
Сезон
Сезон
Виробник
Виробник
Модель
Модель
Тип автомобіля
Тип автомобіля
Індекс швидкості
Індекс швидкості
Індекс навантаження
Індекс навантаження
Знайдено 0 товарів
Сортувати
Відповідних результатів не знайдено.
Компанія, яка сьогоднішнім автомобілістам відома як Michelin, розпочала свою діяльність майже двісті років тому – ще в далеких 30-х роках 19 століття. У невеликому містечку, яке зветься Клермон-Ферран і розташоване у Франції, людина, яка припадає на діда братам Мішлен, стала засновником підприємства. Його невелика фірма спеціалізувалася на виробництві різних виробів з гуми. Надалі, коли засновника не стало, на гумовій фабриці настали важкі часи. Виробництво зупинилося через те, що біля керма не було тямущого капітана. Можливо, в історії компанії і довелося б поставити крапку, якби Андре та Едуар Мішлен, які були онуками засновника, не надали своєчасної допомоги, взявши шефство над збитковим виробництвом. Перше, що вони зробили – змінили профіль діяльності підприємства. Так з'явився виробник шин Michelin, який на сьогоднішній день є всесвітньо відомим брендом. Про те, як розвивалася компанія, розповімо докладніше.

Розвиток компанії Michelin

У повноправне розпорядження брати отримали фабрику свого дідуся у 1886 році. Незважаючи на те, що провадження перебувало в занепаді, вони з ентузіазмом взялися до справи. Лише кілька років старанної роботи, і продукція з гуми знову почала сходити з конвеєра великими обсягами. Приблизно тоді з'явився новий вид транспорту, добре відомий нам, як велосипед. Перші шини, які розробили та випустили брати, були саме для цього засобу пересування. Цей сміливий крок приніс фабриці велику популярність через те, що в ті роки були дуже популярні гонки на велосипедах. Бренд Michelin став впізнаваним. Замовити гуму Мішлен (Michelin) хотіло чимало французьких велосипедистів того часу.

Незважаючи на те, що в ті роки автомобілі були не дуже швидким видом транспорту і не настільки популярним, як у наші дні, брати Мішлен все ж таки вирішили кинути серйозні зусилля для того, щоб випускати якісні автомобільні покришки. Тоді це був, можна сказати, ризикований крок. Тому що на вулицях Франції все ж таки переважали візки, запряжені кіньми. Гарантій, що авто замінить їх повністю, не було. Але брати вирішили ризикнути. Історія покаже, що вони не помиляються, зробивши ставку на автомобільну гуму.

Саме так у 1894 році каталог шин Мішлен (Michelin), у якому на той момент були моделі виключно для велосипедів, поповнився в 1894 році автомобільними пневматичними автопокришками. Вони мали великий успіх, що остаточно переконало братів Мішлен у правильності вибору стратегії розвитку підприємства.

Коли у свої права вступило двадцяте століття, брати ухвалили рішення про розширення виробництва, оскільки невеликий завод, розташований у провінції, вже не міг задовольнити зростаючий з кожним роком попит на покришки Michelin. Виробничі потужності будувалися вже поза територією Франції. Перший такий завод було відкрито в Італії, у місті Турін. Ціни на автошини Michelin та їх високий рівень якості сприяли тому, що попит збільшувався не щодня, а щогодини. Саме тому майже відразу після відкриття першого заводу за кордоном виробничі цехи підприємства з'явилися і в інших країнах Європи, таких як:

- Бельгія;
- Іспанія;
- Англія;
- Чехія;
- Румунія.

Популярність на території колишнього СРСР компанія отримала в 1907 році через те, що в гонці «Москва – Санкт-Петербург» брали участь автомобілі, на колесах яких красувалися покришки Michelin. А через шість років, 1913 року, російські авто власники могли дозволити собі купити цю гуму.

На сьогоднішній день компанія є шинним гігантом, виготовляючи покришки на найрізноманітніші транспортні засоби. Попит на них є у десятках країн, наша – не виняток. Купити шини Michelin в Україні бажає чимало автомобілістів. А ми надаємо їм таку можливість.

Michelin у нашому магазині

Покришки Michelin в інтернет-магазині, на сторінках якого ви зараз перебуваєте, представлені досить широким асортиментом, щоб кожен бажаючий їх придбати зміг зробити вибір. Наші консультанти завжди будуть раді прийти вам на допомогу, відповівши на запитання або давши поради та рекомендації. Автомобільна гума Michelin знаходиться на складі, в наявності. Тому вам не доведеться довго чекати на своє замовлення.

Ви знайшли те, що шукали?
Дякую за Ваш вибір!
Команда ASHT рада, що Ви знайшли потрібний товар.
замовити зворотній дзвінок
Підписатися на наші оновлення
Отримуй усі найсвіжіші новини першим. Акції, бонуси, цікаві пропозиції...
Введіть електронну пошту