Вхід/Реєстрація
Для входу або реєстрації введіть номер телефону
Введіть номер телефону
Або увійдіть за допомогою соцмереж
Facebook
Введіть код, надісланий на вказаний номер:
Секретний код дійсний протягом 5 хвилин
Не надходить код?
або
Вкажіть, будь ласка, додаткові дані про Вас
Введіть Прізвище
Введіть ім'я
Фільтри
Розміри
Розміри
Ширина
Ширина шини — це відстань від однієї боковини протектора до іншої. Це перше число, що вказує ширину протектора в міліметрах.
Профіль
Профіль шини - відстань по висоті шини від обода до покришки з одного боку. Покришка має бути накачаною. Показник профілю виражається у відсотковому співвідношенні до ширини.
Діаметр
Це внутрішній розмір покришки. Позначається тільки в дюймах.
підібрати по авто
Ціна
Ціна
від
до
Сезон
Сезон
Виробник
Виробник
Модель
Модель
Тип автомобіля
Тип автомобіля
Індекс швидкості
Індекс швидкості
Індекс навантаження
Індекс навантаження
Знайдено 1 товар
Сортувати
Артикул: 011166
car
Німеччина 2022
2 664 грн
У місті Крань, що у Словенії, у двадцятих роках ХХ століття з'явилося нове, на той момент ще нікому не відоме підприємство Vulkan. Його засновниками були чотири особи, які займаються приватним бізнесом. І як спеціалізація нової компанії було обрано виробництво гумових виробів. Саме так нинішній виробник шин Sava розпочав свою роботу. До речі, і донині, майже через століття після заснування, виробничі потужності розташовані все в тій же країні, все в тому ж місті. Щоправда, підприємство зазнало дуже суттєвих змін за весь час свого існування. І тепер за своїми можливостями та показниками далеко від того, яким воно було у перші роки роботи. Однак концерн став відомий не відразу. Цьому передувало чимало цікавих подій.

Про історію бренду Sava

Компанія недовго належала засновникам. Приблизно через десять років вони продали її одному з австрійських підприємств, яке мало аналогічний профіль діяльності. Це позитивно позначилося розвитку словацького дітища. Асортимент було розширено. А замовити гуму Сава (Sava) власники автомобілів вперше змогли наприкінці 30-х років. Саме тоді перша партія покришок зійшла з конвеєра.

Під керівництвом австрійців компанія пробула не так довго. Новий власник з'явився відразу після початку виробництва покришок. Ним стало німецьке підприємство, яке спеціалізувалося на виробництві автомобільних шин. Через два роки після закінчення війни підприємство перейшло з приватного володіння на державне і було перейменовано на Sava Rubber Products Company.

Через десять років після перейменування, а саме – в 1956 році, керівництво компанії приймає рішення розширити каталог шин Сава (Sava), а також збільшити виробничі обсяги. Місце розташування заводу (центр міста) не давало такої можливості. Тому його було перенесено на околицю. Це дозволило розширити виробничі потужності, вивівши бренд на зовсім інший рівень. Досі завод розташовується на тому самому місці.

Шістдесяті роки минулого сторіччя стали роками інновацій. Підприємство Sava вперше випустило на світовий ринок такі новинки, як:

- Безкамерні автомобільні покришки;
- швидкісні автомобільні покришки.

Сьогодні Sava – це високотехнологічне підприємство, продукція якого має попит, як на внутрішньому ринку, так і на експортному. Наша країна – не виняток. Купити шини Sava в Україні бажає чимало автомобілістів.

Sava у нашому магазині

Ви можете замовити покришки Sava в інтернет-магазині, вибравши потрібну модель з представленого списку. У нас ви знайдете продукцію, призначену для різних типів автомобілів та будь-яких сезонів. Автомобільна гума Sava у Києві знаходиться на нашому складі. Тому ви отримаєте замовлення після його оформлення так швидко, як це буде можливим. Ми працюємо безпосередньо з виробником, тому ціни на автошини Sava приємно здивують.

Ви знайшли те, що шукали?
Дякую за Ваш вибір!
Команда ASHT рада, що Ви знайшли потрібний товар.
замовити зворотній дзвінок
Підписатися на наші оновлення
Отримуй усі найсвіжіші новини першим. Акції, бонуси, цікаві пропозиції...
Введіть електронну пошту
Шини за діаметром
Шини для авто
Диски за діаметром
Диски за виробником
Диски для авто